TÜRKÇE KATALOG    ENGLISH CATALOG   ARABIC CATALOG


              

 

KOLLU bariyer sistemi ihtiyacınıza uygun bir model olarak dizayn edilmiştir. Elektronik kar ile ayarlanabilen limit swich sistemi ile kontrol kartı üzerinde kolay servis işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Çarpmalara karşı dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanımlarınız için uygundur. Ürün grubunun bir tek modeli bulunmakla birlikte maksimum kol uzunluğu 6 metreye kadar çıkabilmektedir. Kablolama işlemleri için ayrılan kanallar ile kablo kalabalığından kurtularak rahat bir çalışma sistemi sunulmaktadır.

Kolay montaj imkanıyla satışa sunulan  KOLLU Bariyer opsiyonel kol aydınlatması ile gece görüşlerinde rahatlığı sağlamaktadır. Çok yoğun kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen ürün termal koru sistemi ile korunarak kilitli özellikte çalışabilmektedir. Ip24 koruma sınıfına dahil olan ürünün kendi ağırlığı 58kgdır. Hızlı tip anahtarlı serbest bırakma sistemi ile ürünü kullanım aşamasında yönetiminiz çok daha kolay ve pratik olacaktır. -20 derece ile 70 derece arasında sorunsuz çalışabilme özelliğine sahip ürün herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile de çalışabilmektedir. Ürünün açılıp kapanma süresi ortalama 8 saniyedir. Çeşitli aksesuarlarla ürünün kullanımı zenginleştirilebilmektedir. AYKARMAK garantisiyle satışa sunulan KOLLU Bariyer uzun ömürlü kullanımından memnun kalacaksınız.

KOLLU Bariyer iki  kanallı kumanda ile yönetilebilmektedir. Ayrıca dahili kontrol kartı, maksimum 30 metreye kadar emniyet fotoseli, antenli ve antensiz flaşör, taban montaj aparatı, kol bağlantı kiti, sabit oturtma çatalı ve akü şarj kiti monte edilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak eklenebilen zengin aksesuar çeşitleri bariyeri kullanımınıza çok daha kolay hale getirmektedir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

AÇIKLAMA                           SRP30                               SRP40                  SRP60

Motor

24 v 250 w

24 v 250 w

220 v 750 w

Çalışma şekli

Elektro mekanik

Elektro mekanik

Elektro mekanik

Kontrolotomasyonu

Mikro işlemci

Mikro işlemci

Mikto işlemci

Açılma hızı

3 sn

4 sn

6 sn

Kapanma hızı

3 sn

4 sn

6 sn

Çalışma sıcaklığı

 – 20 + 70

 – 20 + 70

 -20 + 70

Kol uzunluğu

 3 mt

 4 mt

6 mt

Çalışma yoğunluğu (günlük)

 2500 tur

2500 tur

1000 tur

Çalışma  şekli (aç-kapa kontrolü)

 uzaktan kumanda, mekanik buton (tüm açıcılar opsiyonel)

uzaktan kumanda, mekanik buton (tüm açıcılar opsiyonel)

uzaktan kumanda, mekanik buton (tüm açıcılar opsiyonel)

Arıza kontrol

 Manuel kilit

Manuel kilit

Manuel kilit

Size en uygun Kollu Bariyer fiyat tekliflerimiz için iletişime geçin.